Aktualne informacje: źródło www.radiomaryja.pl
Stan bezpieczeństwa państwa: Realizacja zadań strzeleckich na poligonie    Niemcy: Cztery lata więzienia dla Czeczena za członkostwo w IS    [TYLKO U NAS] R. Telus: Koncerny wykorzystują polskiego rolnika, bo jesteśmy rozdrobnieni    Polski punkt widzenia 20.08.2018    Warszawa obchodziła 74. rocznicę zdobycia PAST-y    Sprawą legalności Komunistycznej Partii Polski zajmie się TK     J. Czaputowicz spotkał się z szefem niemieckiego MSZ    Włochy: 8 osób zginęło w parku narodowym w Kalabrii    Ekstraklasa. Poniedziałkowa nuda we Wrocławiu    Informacje Dnia 20.08.2018 [20.00]    [TYLKO U NAS] Dr. Pietrzak: Inwazja na Czechosłowację w 1968 r. miała być niejako operacją demonstrującą siłę Układu Warszawskiego    [TYLKO U NAS] Red. W. Gadowski: Społeczeństwo stoi na dużo wyższym poziomie etycznym niż środowisko sędziowskie

W dniach 23-24 maja 2018 r. Poseł Urszula Krupa wzięła udział w kolejnym już posiedzeniu Grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, które odbyło się w Rotterdamie.

 DSC7739


Oficjalnego otwarcia spotkania dokonał Poseł Syed Kamall, a słowa powitania do zebranych skierował Peter van Dalen, Poseł Delegacji Holenderskiej.

 DSC7849
Pierwsza część spotkania, której przewodniczył prof. dr Lex Hoogduin i Poseł Peter van Dalen dotyczyła przyszłości euro. Następnie uczestnicy posiedzenia udali się do Portu Rotterdam na spotkanie z dyrektorem Portu i rejs statkiem.

Rotterdam 3

W czwartek odbyło się spotkanie w Paulus Church z pastorem Dick Couveé. W kościele tym celebrowane są też Msze św., ale również udziela się tam wsparcia osobom bezdomnym również z krajów Unii Europejskiej. Proponuje się opiekę doraźną, ale także różnego rozwiązania mające poprawić ich sytuację życiową.


Druga sesja robocza dotyczyła Europejskiej Polityki Rybołówstwa i jej efektów dla Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii i innych krajów europejskich.

Logowanie

Wyszukiwarka

Polecane Linki

EP logo RGB EN

 

big logo ecr FI

 

 

Kalendarz obrad PE 2018

Kalendarz2018